, , , , , , , , , ,

New in: nude heels

10:52:00 PM

heels blush pink

Pomalu ale jistě se nám otepluje a proto je nezbytně nutné vyměnit obutí. A to nejen na autě, ale i to ve kterém každý den běháme. Takže kozačky a pohorky byly odsunuty do šatny a na jejich místo se tak dostaly baleríny a sandálky. Tenisky tam samozřejmě také mají své místo a neodmyslitelně patří do kolonky neustále potřebné.
Nicméně bylo třeba trošičku oživit sbírku, tak jsem si pořídila tyto úžasné páskové sandálky z NEXTu v jemné pastelové barvě. Co myslíte?

It is getting warmer with every day, so it was necessary to change the footwear not only on the car but also the one in which we run the whole day around. Boost and snowboots were hidden in the closet and its place was taken by flats, heels and sandals. Of course trainers have their place safe, they have to be always ready to use.
Anyway it was mandatory to update my collection little bit, so I bought these strapy sandals from NEXT in soft blush color.

heels blush pink
heels blush pink
heels blush pink

A co k nim? Co třeba outfit v bílé či černé, elegantní klasika, která nikoho neurazí. Nebo snad trošku odvážněji s džínovými šortkami? Čemu byste dali přednost?

And what to wear with them? What about all white or all black outfit. Or ripped jeans shorts to be little bit adventurous? What would you pick?

heels blush pink
heels blush pink
heels blush pink
outfit pics taken from www.pinterest.com

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Nadherne jsou.
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  ReplyDelete
  Replies
  1. děkuji :-) ...už se těším, až v nich vyběhnu ven

   Delete
 2. Jsou moc hezké,takhle barva se mi líbí.

  ReplyDelete
 3. Supeeeeer, dobrý výber.... Ta až s nimi vybehneš von, tak daj vedieť, ako si ladila. Mne by sa páčili s tým čiernym overalom na poslednej fotke. Tieto botičky majú veľký potenciál.o)
  Anna

  ReplyDelete