, , , , , ,

Swing it!

10:39:00 PMMiluji swing, miluji módu 20tých let a rozhodně si nenechám ujít příležitost zúčastnit se akce v rytmu swingu. 
Minulý týden nám v poblíž Ústí zakotvila Cargo Galery a jeden z ústeckých klubů se rozhodl na ní uspořádat párty a to právě stylově na vlnách swingové hudby. Jeden by ani nevěřil, že se takováto párty uskuteční v Ústí. Takže jsme neváhali, koupili lístky a v pátek večer vyrazili do víru noci.
Jak jsem již několikrát zmínila, období 20. a 30. let je moje srdcová záležitost, proto mám v šatníku pár kousků (například tyto šedé šaty), které jednou za čas potřebují provětrat. Šaty, které jsem na sebe v pátek oblékla, jsou mým posledním a asi nejlepším úlovkem. Musím přiznat, že mě stály víc, než jakýkoliv jiný kousek oblečení, co jsem kdy koupila, a to že jsou opravdu těžké, ale v průběhu večera jsem tu váhu naprosto nevnímala a skvěle jsem si užívala jedinečného večera. Jen ten swing a charleston bude třeba trochu potrénovat...pro příště!Za fotečky bych chtěla poděkovat kolegovi Vládíkovi (Vladimír Janů), který mi je poskytl, abych si je mohla upravit dle svých představ.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Jééé, to je perfektní post, chtěla bych se takové akce taky zúčastnit :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Dekuju :-), jsem rada, ze se libi. Ja tyhle akce naprosto zboznuji. Mozna ze uz o vikendu vyrazime na dalsi, tentokrat v Litomericich...

      Delete